top of page

Regulamin Pokoi do wynajęcia Maja

§ 1

 1. Pokój gościnny wynajmowany jest do użytku gości  na doby.

 2. Na potrzeby wynajmu doba zaczyna się o godzinie 14:00, a kończy o godzinie 12:00.

 3. Goście mogą korzystać bez dodatkowej opłaty z pokoju w godzinach wcześniejszych, jeżeli pokój jest wolny.

 4. Trzymanie zwierząt w pokoju bez wcześniejszego uzgodnienia z Gospodarzem jest zabronione.

§ 2

 1. Liczba dni pobytu określona jest w potwierdzeniu rezerwacji, którym jest dokonanie zaliczki przez Gości, w wysokości ustalonej z Gospodarzem.

 2. Życzenie przedłużenia pobytu Goście powinni złożyć najpóźniej na dzień przed upływem terminu najmu, pod warunkiem, że pokój nie został wcześniej wynajęty innym Gościom.

UWAGA !  Przerwanie pobytu przez Gości, nie jest podstawą do zwrotu wpłaconej należności.

§ 3

 1. Goście powinni używać pokoju zgodnie z jego przeznaczeniem, to znaczy dla własnych potrzeb zamieszkania i wypoczynku.

 2. W godzinach od 22:00 do 07:00 w pokojach należy zachować ciszę.

 3. Nocowanie w pokojach osób odwiedzających Gości jest zabronione, chyba że Goście uzgodnili tę kwestię z Gospodarzem. Również ewentualne wizyty należy wcześniej uzgodnić.

§ 4

 1. Sprzątanie pokoju odbywa się samodzielnie przez Gości. Środki do sprzątnięcia pokoju udostępnia Gospodarz.

 2. W pomieszczeniach obowiązuje całkowity zakaz palenia wyrobów tytoniowych. Wyznaczone w tym celu miejsca znajdują się na krytych tarasach oraz przed budynkiem.

§ 5

 1. Gospodarz nie odpowiada za rzeczy wniesione do pokoju przez Gości lub pozostawione w innym miejscu na terenie obiektu.

 2. Gospodarz wyznacza miejsce postoju pojazdów Gości, lecz nie odpowiada za szkody wyrządzone przez osoby trzecie.

 3. Goście ponoszą odpowiedzialność za wszelkiego rodzaju uszkodzenia i zniszczenia pokoju i jego wyposażenia, spowodowane ich działaniem lub działaniem osób, za które odpowiadają. 

 4. Goście korzystający z kuchni zobowiązani są zmywać po sobie naczynia i pozostawić po sobie porządek.

§ 6

 1. Ze względu na możliwość uszkodzenia instalacji elektrycznej i związane z tym niebezpieczeństwo, Goście mogą używać jedynie tych odbiorników prądu, które znajdują się na wyposażeniu pokoi.

 2. Goście otrzymują do swojej dyspozycji klucze do pokoju oraz drzwi wejściowych, które powinni zwrócić w chwili zakończenia pobytu. Zgubienie któregokolwiek z kluczy powoduje obowiązek zapłaty za wymianę zamka.

bottom of page